Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

ZENEC, ZE-RCE6102 galinio vaizdo kamera TOYOTA Yaris (XP9)

ZENEC, ZE-RCE6102 galinio vaizdo kamera TOYOTA Yaris (XP9)
Multimedijos specialistai, kompanija ZENEC, savo gaminamų multimedijos priedų saraše turi daugiau nei 20 galinio vaizdo kamerų, skirtų daugeliui Europoje gaminamų automobilių. Kamera sumontuojama per kelias minutes, pakeičiant gamyklinį numerių apšvietimo lemputės lizdą. Montuojant nereikia nieko pjauti ar gręžioti - paprasčiausiai išimamas numerių apšvietimo lemputės lizdas, pakeičiamas į lemputės lizdą su kamerą, pravedamas laidas iki multimedijos/navigacijos sistemos ir montavimas baigtas - tiesiog negali būti paprasčiau! Automobilis išsaugo savo pirminę išvaizdą, o atlikti pakeitimai yra visiškai nepastebimi. Tenka pripažinti, kad galinio vaizdo kameros montavimas automobilyje tiesiog negali būti greitesnis ir paprastesnis nei paminėtasis variantas.

ZENEC'o kameros gali būti prijungtos prie visų multimedijos ir navigacijos sistemų bei monitorių, turinčių galinio vaizdo kameros įėjimą. Šios integruojamos kameros užtikriną ryškų ir didelės raiškos vaizdą, net ir esant nepalankiausioms aplinkos sąlygoms, taip suteikiant vairuotojui puikų matomumą automobilio gale visą laiką. Įjungus atbulinę pavarą, kamera įsijungia automatiškai ir perduoda vaizdą tiesiai į multimedijos ar navigacijos sistemos ekraną. Tai ypač gelbsti esant prastam ir ribotam matomumui automobilio gale. Kompanija ZENEC naudoja tik pačios geriausios kokybės sudedamasias dalis surenkant šias kameras, pvz aukščiausios kokybės MPEG mikroschemą, garantuojančią puikų perduodamo signalo apdorojimą - rodomas vaizdas perduodamas greitai ir be papildomų vaizdo signalo "triukšmų" net esant prasto apšvietimo sąlygoms.

Nepaisant signalo apdorojimo, perduodamo vaizdo kokybė labai priklauso nuo kameros vaizdo jutiklio charakteristikų. Visos ZENEC kameros naudoja CMOS vaizdo jutiklius, kurie yra mažiau "triukšmingi" nei CCD jutikliai esant prastam apšvietimui. Be to, CMOS technologijos vaizdo jutiklių veikimo temperatūros diapazonas yra žymiai platesnis, todėl būtent jie pasirinkti kuriant automobiliams skirtas vaizdo kameras. Sharp CMOS vaizdo jutikliai, naudojami ZENEC produktuose, užtikrina ne tik puikų vaizdą bet ir veikia net ir prie didelių šalčių, siekančių net -20° C.

Dėl didelio jautrumo šviesai, siekiančio 0.3 liukso, ZENEC kameros garantuoją optimalų perduodamo vaizdo signalą visą laiką - net prie prasto apšvietimo sąlygų ar naktį. Dėl didelės raiškos, signalo ir triukšmo santykio, didesnio nei 45 dB, ir plataus matomumo kampo, siekančio 170°, jūs visada galite būti tikri dėl matomo vaizdo automobilio gale.

Techniniai duomenys:
• Kamera: 6,4 mm/1/4" CMOS jutiklis
• Raiška: 510 x 496 pikselių
• TV sistema: NTSC
• Matomumo kampas: horizontalus 170°
• Vaizdo išėjimo rezoliucija: 420 TV eilučių
• Minimalus apšvietimas: 0.3 liukso
• Baltos spalvos balansas: automatinis
• IP apsaugos klasė: IP66
• Vaizdo išėjimas: 1.0 Vp-p, 75 Omai
• Energijos šaltinis: DC 12V ± 1V
• Veikimo temperatūra: -10° C – +50°C
• Srovės suvartojimas: maks. 80 mA
• Santykinė drėgmė: 95 % maks.

Tinkama šiems automobiliams:

Modelis/TipasGaminimo metai
TOYOTA Yaris (XP9)2008>


Gamintojas: ZENEC, Šveicarija.

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

  • 72.00€