Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku" arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie mus

                                                                                                  

Apie mus

Projektas Mobilektra.eu, tai  internetinė parduotuvė siūlanti naują bei naudotą, kokybės užtikrintą žinomų gamintojų elektronikos produkciją.

Projekto valdyme taikydami novatoriškus sprendimus savo klientams šiandien siūlome ne tik kokybišką ir atsakingą aptarnavimą, bet ir ilgalaikius santykius, grindžiamus sąžiningumu bei tarpusavio bendradarbiavimu.


Mūsų vizija

Mūsų tikslas būti profesionaliausia bei dinamiškiausia internetine parduotuve Lietuvoje, laiko, pinigų bei aptarnavimo atžvilgiu. Mes dirbame norėdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną,  padėdami jiems priimti tinkamiausią sprendimą renkantis produktą.


Mūsų misija

Būti patikima, geriausia kliento poreikius tenkinanti internetine parduotuve, pagrįsta šiuolaikinėmis aptarnavimo tendencijomis.


Mūsų vertybės 

Mums yra svarbi kiekvieno kliento nuomonė. Tam, kad galėtume toliau tobulėti ir patenkinti Jūsų pageidavimus bei viršyti Jūsų lūkesčius, mums reikalinga Jūsų nuomonė apie mus, tad su mumis visada galite susisiekti  kontaktais, nurodytais mūsų internetinėje svetainėje.